15064.
356. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, gerincén elszíneződött egészvászon-kötésben.