15083.
356. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Lindner László: Német Demokratikus Köztársaság. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.