15074.
356. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
9
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Dedikált példány. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.