Sugárné Koncsek Aranka: A szegénygondozás, az orvoslás és a közegészségügy története Jászberényben. Jászsági füzetek. Jászberény, 2000, Jász Múzeumért Kulturális Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Vegyes útikönyv tétel, db: Lénárt László: Barlangok a Bükkben, Lapland Sápmi, Bács Gyula: Délkelet-Lengyelország, Fazekas Imre: A Keleti-Mecsek és Komló élővilága, Détshy Mihály: Vezető az Egri Várban. Különféle kiadásban. Kiadói kartonált papír- és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
3 db könyv - A régi Pest-Buda; Ein grosser Reiseführer Budapest; Miért szép Budapest? Kiadói papír- és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
Budapest anno. Photographies en atelier et á l' extérieur par l'Institut d'Art photographique de György Klösz photographe de la Cour. Bp., 1984, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papírborítóval, egyébként jó állapotban.
Karten alter Meister. 24 ausgewählte Reproduktionen. Leipzig, 1976, VEB Hermann Haack, Geographisch-Kartographische Anstalt Gotha. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I-III. kötet. I. köt.: Nagyváradtól a Hargitáig. II. köt.: Csíkszék meg Háromszék. III. köt.: Brassótól Nagyenyednek. Bp., 1988-1989, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.