Books: Travelling, Local History Number of items: 233
2033639
15048
356
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Debreczeny Miklós: Miért szép Budapest? hn., é.n.,Debreczeny. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Dobai Péter: Budapeszt. Békéscsaba, 1980, Dürer. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2033612
15049
356
Other collectibles
Debreczeny Miklós: Miért szép Budapest? két példánya magyar és német nyelven. hn., é.n.,Debreczeny. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A német nyelvű példány bontatlan műanyag zsugorfóliában.
1 000 HUF
2036985
15050
356
Other collectibles
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
1 200 HUF
2038130
15051
356
Other collectibles
1 600 HUF
2038132
15052
356
Other collectibles
Nancy Millichap Davies: Boston. American Traveller. New York, 1990, Gallery Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Baedeker MALÉV Útikönyvek: New York.+Izrael. Bp.,1996, Park. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2038134
15053
356
Other collectibles
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n, Franklin. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval..
1 200 HUF
2037961
15054
356
Other collectibles
Sándor András: Sztálinváros. Bp., 1951. Népművelési Minisztérium. Kiadói egészvászon kötésben
1 200 HUF
2037456
15055
356
Other collectibles
Lloyd utikönyvek: Magyarország. Budapest, 1930. Lloyd. Laza egészvászon kötés, egy lap kijár.
1 000 HUF
2039366
15056
356
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., 1914, "Élet". Kiadói egészvászon-kötés,
1 000 HUF
1843018
15057
356
Other collectibles
2 000 HUF
1642475
15058
356
Other collectibles
1 000 HUF
2007340
15059
356
Other collectibles
Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035