Books: Travelling, Local History

Number of items: 233

Dr. Back Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... (Az Erzsébet Sósfürdőtől a Szt. Imre Kórházig.) hn.,én., Hygieia Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15072.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gáspár Ferenc: Vitorlával Ázsia körül. Vámbéry Ármin előszavával. A föld körül IV. kötet. Bp.,1907, Singer és Wolfner, 479+1 p.+29 t.(képmelléklet)+1 t.(kínai névjegy)+1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró táblával, a kínai névjegy kissé szakadozott.
15073.

2 000 HUF
5,18
5,71

Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Dedikált példány. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.
15074.

4 000 HUF
10,36
11,43
9

15075.

1 000 HUF
2,59
2,86

Trebbin Ágost: A pécsi Nádor Szálló regénye. Pécsi Krónika. Pécs, 2006, Házmester '98 Kft. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15076.

1 200 HUF
3,11
3,43

15077.

1 600 HUF
4,15
4,57

15078.

1 000 HUF
2,59
2,86

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel.
15079.

1 000 HUF
2,59
2,86

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1936, Grill Károly. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
15080.

1 000 HUF
2,59
2,86

Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15081.

1 000 HUF
2,59
2,86

Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói 2 kötete. II. Észak- és Dél-Afrika. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
15082.

3 000 HUF
7,77
8,57

Lindner László: Német Demokratikus Köztársaság. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15083.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF