Németország 2012. "Szlovákia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország 2012. "Szlovénia / 10 éves az Euró" aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. "Slowenien / 10 Jahre Euro-Bargeld" gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
Németország DN "A vasút története / Puffing Billy 1813" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Germany ND "History of the railway / Puffing Billy 1813" hallmarked Ag commemorative medal (20g/0.999/40mm) C:AU (originally PP) patina
Németország DN "Deutscher Trabersport-Club e.V" Br plakett, hátulján akasztóval (~170mm) T:2 Germany ND "Deutscher Trabersport-Club e.V" Br plaque, with hanger on the back (~170mm) C:XF
Orosz Birodalom DN "II. Miklós" fém zseton füllel (33mm) T:2- kis ph. Russian Empire ND "Nicholas II" metal jeton with ear (33mm) C:VF small edge error
Oroszország DN "Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön)" Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND "Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver)" Ag commemorative medallion coll...
Svédország 1976. "Carl XVI Gustaf - Silvia - 1976. 19 Juni" Ag emlékérme tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Axel Wallenberg (22,06g/31mm) T:1 Sweden 1976. "Carl XVI Gustaf - Silvia - 1976. 19 Juni" Ag commemorative coin in case with certificate Sign.: Axel Wallenberg (22,06g/31mm) C:UNC
Ausztria 1898. "MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae" Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem füllel (34mm) T:2- Austria 1898. "MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae" 50th anniversary - reign of Franz Joseph jubilee commemorative medal with ear (34mm) C:VF