100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.