10025. 356. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Vetkőző. Rézkarc, papír (kis gyűrődéssel), jelzett, üvegezett keretben,14×24,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk