10030. 356. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Csabai Ékes Lajos (1896-1944): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, "Kozma Lajoshoz való ragaszkodásom jeléül 1925 dec.11." felirattal, 15×13 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor