13001.
357. Closed Online auction
Maps
1 000 HUF
18
1957 A csillagos ég térképe. Az 1950-es aequinoctiumra. Összeáll.: Prof. Dr. Otto Kohl és Gerhard Felsmann. Bp.,1957, Akadémiai Kiadó, 8 p.+ XVI t. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.