13020. 357. Closed Online auction Printed Materials
7 000 HUF
0 HUF
1874 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 26. évfolyama, egybekötve, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben, jó állapotban, az első lapok foltosak, egyébként jó állapotban
Photo of the item taken by : tánczos_gábor