1 000 HUF
cca 1900 A közúti kerületi kir. felügyelők hatáskörére vonatkozó utasítás. Bp., Légrády, 23+1 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "M. Kir. Államépítészeti Hivatal. Veszprém." bebélyegzésekkel, ceruzás és tollas jegyzetekkel, aláhúzásokkal.