Printed Materials Number of items: 256
1805154
13023
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images
3 000 HUF
2052488
13024
357
Printed Materials
Other collectibles
1886 Tanulók naptára Petőfi arcképével Bejegyzésekkel, laza félvászon kötésben
1 000 HUF
1807415
13025
357
Printed Materials
Other collectibles
5 000 HUF
2009035
13026
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 Album von Karlsbad 38 litografált oldalt tartalmazó leporelló egészvászon kötésben / Leporello with 38 litho pages
3 000 HUF
2051626
13027
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 Oravicza-Marilla és környéke, 12 db fénynyomatot tartalmazó vászonkötésű, aranyozott fedőlapú album, jó állapotban
12 000 HUF
2053396
13028
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 17 db litografált gyűjtőkép
1 000 HUF
2050613
13029
357
Printed Materials
Other collectibles
1891-1902 Pesti Hírlap naptára. Szerk.: Schmittely József. I. évfolyamtól a XII. évfolyamig. 1890-1901 közötti számok címlapjain m. Kir. naptárbélyeggel. Korabeli reklámokkal, érdekességekkel. 3 db egészoldalas, litografált Kathreiner-féle Kneipp maláta-kávé reklámmal, 19.5x26.5 cm. Bp., Légrády. Papírkötésben, szakadozott borítókkal, kissé sérült borítókkal, az egyik hátsó borítója hiányzik, de b...
8 000 HUF
1763373
13030
357
Printed Materials
Other collectibles
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet...
5 000 HUF
1792609
13031
357
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
1792605
13032
357
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
2053525
13033
357
Printed Materials
Other collectibles
1895 Journal Amusant N. 2033. száma, francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal / French humor magazine
1 800 HUF
1470462
13034
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 8 db olasz leporelló könyv (Róma, Nápoly, Velence, Padova, Milánó), példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035