Printed Materials Number of items: 256
2053701
13071
357
Printed Materials
Other collectibles
1915 Dobsina és vidéke c. újság VI. évf. 14. száma
1 000 HUF
1983484
13072
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1915 A Zászlónk című újság több száma egybe kötve, körbevágott, sérült
2 000 HUF
2014126
13073
357
Printed Materials
Other collectibles
1916 Velhagen & Klafings Monatshefte 1916. május, XXX. évf. 9. sz. Német nyelven. Papírkötésben, szakadt gerinccel.
1 000 HUF
1797163
13074
357
Printed Materials
Other collectibles
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2051665
13075
357
Printed Materials
Other collectibles
1919 A kassai Szt. Orsolya-rendi tanítónőképző 1918-19-ben végzett, a háború nehézségei által megviselt diákok és tanáraik által saját kézzel aláírt, az 1925-ös találkozót célzó szecessziós, kihajtható emléklap, jó állapotban
6 000 HUF
2044626
13076
357
Printed Materials
Other collectibles
1919 A Kommunista Internacionale kiáltványa a világ proletárjaihoz, Bp., Közoktatásügyi Népbiztosság, részben elváló, tűzött papírkötésben, 12 p.
10 000 HUF
2051804
13077
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920-1940 10 db koronával vagy címerrel díszített névjegy pl Csanád megye szolgabírája
3 000 HUF
2053451
13078
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel (Búzakötvény, Actio Catholica, Photographischer Atelier Josef Schmidt Salzburg, OMKE amerikai tanulmányútja, stb.)
1 800 HUF
2045689
13079
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Gyorsszámoló. Kereskedők, iparosok, gazdák nélkülözhetetlen kézikönyve. Bp., Aczél Testvérek, Bányai és Várkony-ny., 111 p. Harmadik kiadás. Kopott, foltos, félvászon-kötésben.
2048589
13080
357
Printed Materials
Other collectibles
1920-1922 Botanikai Közlemények XVIII. köt. 1-6. füz., XX. 1-3. füzet. Papírkötésben, foltos borítóval. Az egyik példány felvágatlan.
1 000 HUF
2048691
13081
357
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920-1930 A magyarországi földszintes mintaházak sorozat 6 lapja (12.,16.,25.,27-29.) Rákospalota-Istvántelek, Keil József, foltos, gyűrődéssel, az egyiken sérüléssel, 33x41 cm
1 200 HUF
2048809
13082
357
Printed Materials
Other collectibles
1920 A Magyar Püspöki Kar által kiadott körlevele a háborúval és annak következményeivel kapcsolatban, 7p
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035