2 400 HUF
Armand Silvestre: Le Nu au Salon de 1896. (Champ de Mars. Pierre Roy erotikus illusztrációival. Paris, 1896., E. Bernard & Cie. Számos egészoldalas erotikus illusztrációval. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták.