1 000 HUF
B. Nagy Margit: Reneszánsz és barokk Erdélyben. Bukarest, 1970, Kriterion, 356+4 p. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, a borÃtó háta kopott, foltos, de belül jó állapotban.