Books: History Number of items: 191
2017705
15791
357
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2020075
15792
357
Books: History
Other collectibles
Emile M. Cioran: A bomlás kézikönyve. Ford.: Cziszter Kálmán. Bp., 1999, Atlantisz. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
3 000 HUF
2020076
15793
357
Books: History
Other collectibles
Hunnivári Zoltán: Anti-Kristó. hn., 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2048619
15794
357
Books: History
Other collectibles
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem: Az ókor története; Bp., 1912, Athenaeum. Vaknyomott vászonkötésben
1 000 HUF
2029272
15795
357
Books: History
Other collectibles
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+32 t. (képanyag) +1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2029088
15796
357
Books: History
Other collectibles
A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról. Vál.: Katona Tamás. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2045089
15797
357
Books: History
Other collectibles
Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. 2. kötet.: A bölcsőtől a sírig. Bp., 1898., Athenaeum, 463+4 p.+ 19 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, foltos, megviselt borítóval, két hiányzó képtáblával, néhány lap szélén javítással. 2049384
15798
357
Books: History
Other collectibles
Pintér Lajos-Für Lajos: Agrártörténeti életrajzok. Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 1985 Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
1 000 HUF
2044450
15799
357
Books: History
Other collectibles
2 Sümeghy György kötet: Naplók, interjúk '56-ról. Bp., 2006. Enciklopédia.; Kép Szó. Képzáművészek 56-ról. Bp., 2004. Polg-art
1 200 HUF
2044479
15800
357
Books: History
Other collectibles
Tóbiás Áron: A magyarok vére. Le sang des Hongrois. Tudósítások tollal, mikrofonnal. Bp., 2007. Szerzői. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
2047982
15801
357
Books: History
Other collectibles
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1935-1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói félbőrkötésben, kopott gerincekkel és borítókkal.
5 000 HUF
2047914
15802
357
Books: History
Other collectibles
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötésben. A főszerkesztő, Szidiropulosz Archimédesz dedikációjával. Térkép-melléklettel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035