17199. 357. Closed Online auction Books: Hunting
4 000 HUF
0 HUF
Répássy Miklós: Édesvízi halászat és halgazdaság. A m. kir. földmívelésügyi miniszter kaidványa 15. sz. Bp., 1914, Pallas Részvénytársaság Nyomdája. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor