1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Jegyzetekkel, magyarázatokkal. Bp., 1884, Lampel. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötésben, javított, sérült kötéssel.