15688. 357. Closed Online auction Books: Law
1 000 HUF
0 HUF
Gneist Rudolf: A jogi állam. Ford.: Dr. Takács Lajos. Bp.,1875, MTA, VI+275 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : hsz