2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Le Pay: A munkásviszonyok reformja. Fordította: Geőcze Sarolta. Bp., 1903, MTA, VIII+540 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel.