17578. 357. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
10
0 HUF
7 db Ady kötet. Utolsó hajók (második kiadás), A menekülő élet, A minden titkok versei, Ki látott engem?, Új versek, Szeretném, ha szeretnének. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben Athenaeum
Photo of the item taken by : tánczos_gábor