17678. 357. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memoriáléja. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert