17717. 357. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Elek Artúr: Újabb magyar költői lírai anthológia 1890-1910. Bp., 1911, Nyugat. Kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert