17783. 357. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Kelemen Béla: Jó magyarság! Tanácsadó a magyar helyesírás, nyelvtan és fogalmazás nehézségeiben. Bp.,1910, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.
Photo of the item taken by : barta_péter