5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derű emlékek egy változatos életből. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor,(Athenaeum-ny.), 359+1 p+ 15 t. (8 levélen.) Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.