Boccaccio, Giovanni: Dekameron. Fordította: R. Vay József. I-III. köt. A verseket Radó Antal fordította. Bp., [1931], Könyvkedvelők, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.;294 p.+18 t. A mű illusztrációi a François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Kiadói papírkötés, a borítókon műany...
1904-1918 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum. Évkönyv a család és az ifjúság számára. I., III., VIII. évfolyam. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1904-1918, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált fél- és egészvászon kötésben, kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Miskolc, 1999, Z-Press. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. II. köt.: 1806-1830. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, javított borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.
A magyar gazdasági irodalom első századainak könyvészete. Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum e Prioribus Saeculis. I. köt.: 1505-1805. Összeáll.: Dr. Dóczy Jenő, Dr. Wellmann Imre, Dr. Bakács István. Bp.,1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 354 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval.