Claudii Fleurii abbatis historia ecclesiastica latine reddita et notis illustrata a R. P. Brunone Parode... Tomus IX., XIV. August. Vind. - Oeniponti, 1768 Josephi Wolff. Editio Secunda. Latin nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés, a gerincére az eredeti borító egy részét kasírozták, a másik nagyrészt borító nélkül, a kötéstáblák hiányoznak, a gerinc sérült, hiányos, intézményi bélyegzőkkel.
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.
Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint. Berény Róbert rajzaival. Hungária Könyvek. 11. Egyetlen kiadás. Kolofon: ,,Ez a 11-ik Hungária-könyv. Készült a nagy világpusztulás után, egy jobb és emberibb élet reményében 1945. év őszén, a Hungária-nyomdában. Kiadói félvászon kötésben
Dr. Ferdinand Christian Baur: Die christliche Lehre von der Dreieinigkeit und Menschwerdung Gottes in ihrer geschichtlichen Entwicklung. I. Theil. Tübingen, 1841, C.F. Osiander, XXXII+948 p. Német nyelven. Későbbi félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
Sárai Szabó Katalin-Balogh Mihály: Egy református lelkész és felesége a 20. században. Vargha Tamás és Vargha Tamásné Magay Mária élete és munkássága. Bp., 2016,Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
A 120 éve született Mindszenty József bíboros, hercegprímás és a Váci Egyházmegye kapcsolata. Mindszenty József tanítása és példája a HIT ÉVE tükrében. Összeáll.: Pálos Frigyes. Vácegyházmegye Múltjából. Vác, 2013, Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
Pálffy Erzsébet: Baylon Szent Paszkál élete. Eucharisztikus művek és egyesületek védőszentje. Bp.,1932, "Ferences Közlöny",(Vác, Kapisztrán Nyomda-ny.), 322 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelit apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Bíró László: Rendelkezésre állok. Elmer István és Kipke Tamás beszélgetése Bíró László tábori püspökkel. Pásztorok. Bp.,2013, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. Bíró László tábori püspök dedikációjával.