Galla Ferenc: Marnavics Tomkó János boszniai püspök magyar vonatkozásai. Közrebocsátja a Római Magyar Történetkutató Intézet és a Római Magyar Pápai Egyházi Intézet. Bp.,1940, Stephaneum-ny., 261 p. Kiadói papírkötés.
Dr. Karácson Imre: Szent Imre herceg. Élet- és jellemrajz. Függelék: a Szent Imréről szóló himnuszok. Bp.,1911, Szent István-Társulat, 152 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, ragasztott elülső szennylappal.
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás. Kiadói egészvászon-kötés, és Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón Akantisz Viktor festőművész bibliai tárgyú képével.
[Vauge,Gilles]: Értekezés a keresztény reménységről a lélek-tsüggedtsége, bizodalmatlansága és felesleges félelme ellen. Ford.: Pigay Antal. Bécs, 1820, Pilchler Antal, 315+5 p. Kopott vászon-kötésben, hiányos gerinccel.
Ószövetségi szentírás Vulgata szerint. I. kötet. Ford. Káldi György. Bp.,(1930),Szent István Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
Ószövetségi szentírás Vulgata szerint. III. kötet. Ford. Káldi György. Bp.,(1934),Szent István Társulat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.