2 200 HUF
32
Népek meséi sorozat 4 kötete: A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Róna Tas András.; Szegény ember okos leánya. Román népmesék. Ford.: Bözödi György, Ignácz Rózsa, Jékely Zoltán. Az utószót és a jegyzeteke írta: Kovács Ágnes.; Bénli-Bári, a macska. Török népmesék. Vál., és ford. Bartócz Ilona. Az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Edit.; A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán.; Bp.,1957-1959,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítókon szakadásokkal.