15028.
357. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Karl Baedeker: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1930, Karl Baedeker, XXXII+504 p. Térkép-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,