15002.
357. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Rexa Dezső: Dunamenti Nyaralóhelyek. Magyar Városok Monografiája. Bp.,1934, Magyar Városok Monografiája, 360 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Popper és Csasznik-kötés, kissé kopott borítóval.