Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Józsa nagyközség 100 éve. 1872-1972, Szerk. Szücs Ernő. Debrecen, 1972, Józsa Nagyközségi Tanács VB. Kiadói papírkötés. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó szennylapon tollas jegyzettel. A Józsa Nagyközség Tanácsa VB. titkárának aláírásával, ajándékozási sorokkal, és Józsa nagyközség pecsétjével. Megjelent 1500 példányban.
Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. / In linen-folder, in Italian language.
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.