10223. 357. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
15
0 HUF
Rác András (1926-2013):Erdőrészlet, vihar előtt. Hideg zománc, farost, jelzett, keretben, 60×58 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk