11133. 357. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Herendi Apponyi mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 27×21 cm, m: 11,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk