11219. 357. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Johnson Bros csészealjak (4 db), levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 14,5 cm (4×)
Photo of the item taken by : turóczi_márk