Number of items: 148
2054016
11156
357
Other collectibles
Zsolnay "Országos Bányamentő Konferencia. Pécs. 1988." korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
1 000 HUF
2054013
11157
357
Other collectibles
Zsolnay "Bástya Söröző, Pécs" feliratú korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm
1 000 HUF
2054010
11158
357
Other collectibles
Zsolnay madaras korsó, mázas pirogránit, apró máz hibával, m: 16 cm
1 000 HUF
2049449
11159
357
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 6 cm
1 200 HUF
2048521
11160
357
11000
Other collectibles
Zsolnay kisfiú kecskével, kézzel festett, nagyon apró lepattanással, m: 16,5 cm, h: 21,5 cm
11 000 HUF
2028800
11161
357
Other collectibles
Zsolnay teás kancsó, kézzel festett, jelzett, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
1 000 HUF
2049874
11162
357
Other collectibles
Zsolnay Éva tál, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, d:30 cm
2 400 HUF
2049868
11163
357
Other collectibles
Zsolnay hiányos mokkás készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, plusz csészealjjal
4 000 HUF
2049466
11164
357
Other collectibles
Zsolnay virágcsokros kisfiú és kislány, kézzel festett, jelzett, speciális mázzal (hibával?), m: 11 cm
18 000 HUF
1241735
11165
357
Other collectibles
4 000 HUF
1675338
11166
357
Other collectibles
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár)
6 000 HUF
2050151
11167
357
22000
Other collectibles
Zsolnay Pompadour emeletes süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm, d: 19 cm (6×)
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m