15744. 358. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Dr. Neményi Ambrus: Das moderne Ungarn. Berlin, 1883, A. Hofmann&Co, 4+V+2+429+3. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert