1 000 HUF
Eduard von Sacken: Katechismus der Heraldik. Grundzüge der Wappenkunde. Weber's Illustrirte Katechismen Nr. 51. Leipzig, 1880, J. J. Weber, XVI+141+1+10 p. Német nyelven. Harmadik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.