4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
[daruvári Kacskovics imre]: Yves de Daruvár (1921-2018): A feldarabolt Magyarország. Trianon, 1920. június 4. Fordította: Ujvári Ferencné, Ujváry Lajos. Luzern,1976, Balogh József. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói nemzeti színű papír védőborítóban, a papírborító kis kopásnyomokkal, a sarkain kis szakadással. Első kiadás. Emigráns kiadás.