2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Balázs Béla: Halálos fiatalság. Dráma. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 127 p. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az első előzéklap és az utolsó lap foltos.