15013.
358. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.