15038.
358. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Edmund Candler: Tibet leleplezése. Ford.: Halász Gyula. Hat Világrész XVI. Bp.,é.n., Világirodalom. Fekete-fehér fotókkal és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel.