15037.
358. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
30
Valló István: Győri képeskönyv. Csánky Dénes, Pfannl Egon, és Weichinger Károly képeivel. Officina Képeskönyvek 39. Bp., 1942., Officina, 46+1 p.+24 t.(Fekete-fehér és színes képek.)+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, javítással.