1897. "II Vilmos - I. Ferencz József" fém emlékérem füllel. "EMLÉKÜL Ő FELSÉGEIK A MAGYAR KIRÁLY ÉS A NÉMET CSÁSZÁR JELENLÉTÉNEK A TATAI ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1897. ÉVI SZEPTEMBER HÓBAN" (29mm) + 1897. "Köszöntés Tata-Tóvárosról - Az 1897 évi császári hadgyakorlatok emlékéül" T:2
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" tombak sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (23x40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Winterfeldzug 1914-1915 in den Karpathen - 2. Armee - Viribus Unitis (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" tombac cap badge with makers mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (23x40mm) C:X...
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Magyar Királyi Nagyváradi 4. Honvéd Gyalogezred a világháborúban 1914-1915-1916" fém sapkajelvény hátoldalon "ENTWORFEN ACAD. BILDHAUER F. SIDLO - AUSGEFÜHRT ATELIER G. GURSCNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "4th Hungarian Royal Honved Infantry Regiment of Nagyvarad" metal cap badge, on the back with makers mark "ENTWORFE...
1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül (39mm) T:2 Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" silver-plated Br decoration on ribbon, without hallmark (39mm) C:XF NMK 390.
Németország 2018. "Die Jugendoffiziere der Bundeswehr" zománcozott, aranyozott emlékérme (49mm) T:1 Germany 2018. "Die Jugendoffiziere der Bundeswehr" enamelled, gilded commemorative medal (49mm) C:UNC
Olaszország ~1900. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen aranyozott Ag kitüntetés nyakszalag nélkül, miniatűrrel, a miniatűr előoldali medalionja hiányzik (51,5mm) T:2,2- a kitüntetés medalion része mozog Italy ~1900. "Order of the Crown of Italy, Commander" enamelled and gold plated Ag decoration without neckribbon, with miniature, the front medallion of the miniature is missi...