Printed Materials Number of items: 243
2036205
12660
359
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
2051877
12661
359
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
2064736
12662
359
Printed Materials
Other collectibles
1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.
2 000 HUF
2065602
12663
359
900
Printed Materials
Other collectibles
Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), l... 2010719
12664
359
Printed Materials
Other collectibles
8 000 HUF
2064862
12665
359
Printed Materials
Other collectibles
1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma
1 000 HUF
2064742
12666
359
Printed Materials
Other collectibles
cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.
2 000 HUF
2067007
12667
359
Printed Materials
Other collectibles
1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.
2 000 HUF
2061943
12668
359
Printed Materials
Other collectibles
cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.
2 000 HUF
1989983
12669
359
Printed Materials
Other collectibles
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
8 000 HUF
1955378
12670
359
Printed Materials
Other collectibles
2064667
12671
359
Printed Materials
Other collectibles
1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035