16693. 359. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
0 HUF
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor