10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Szigethy István (1891-1966): Rajzok Szomoryhoz. Szigethy István illusztrációi. Kolozsvár, 1917, Gránit Könyvkiadó Vállalat, 55+9 p. Kiadói rajzos félvászon kötésben. A borítója némileg kopottas. A szerző által dedikált példány!