Heinrich von Kleist: Die marquise von D.... MIt sechs radierungen von Heinrich Heuser. Leipzig, é.n. (cca 1920), Friedrich Dehne, 61 p. Kiadói félbőr kötés. A borítója kopott. A gerince viseltes. A lapok közül néhány felvágatlan. Német nyelven. 58. számozott példány. Heinrich Heuser hat darab, aláírt, eredeti rézkarcaival. / Half leather-binding, in german language. The cover is worn. And some pag...
Szigethy István (1891-1966): Rajzok Szomoryhoz. Szigethy István illusztrációi. Kolozsvár, 1917, Gránit Könyvkiadó Vállalat, 55+9 p. Kiadói rajzos félvászon kötésben. A borítója némileg kopottas. A szerző által dedikált példány!
J.B. de la Faille: Emil Pottners Radierungen. Erste Teil: Motive aus der Vogelwelt. Berlin, é.n., Graphisches Kabinett J.B. Neumann. Kiadói papírkötés. Német nyelvű könyv Emil Pottner rézkarcairól. Számos egészoldalas illusztrációval. / Book about Emil Pottner's copper engravings, in german language, with full pages illustrations.
Iskolai énekgyűjtemény I. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola könyvei 14. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.